powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
Kategorie: Wszystkie | Budynki domy chałupy. | Ludzie wokół mnie. | Ozdobniki i detale | Ulice, uliczki, zaułki.
RSS

Ulice, uliczki, zaułki.

sobota, 08 listopada 2014Most. O jeden most za daleko... tylko od czego?  

Cover.


poniedziałek, 07 kwietnia 2014Po tańcach może by tak coś dobrego dla ochłody, dobre byłoby ciemne piwo z grubą pianą, np. Beamish. Na pewno gdzieś w Kenmare leją.
Cover.


sobota, 22 lutego 2014Uliczka kamienna. Gdzieś w małym miasteczku a może nawet wiosce. Sielsko anielsko, w sam raz na spacer poobiedni.
niedziela, 19 stycznia 2014Kawałek architektury miejskiej z ciepłego kraju. Jedne domy są zamieszkałe a inne nie, wiatr targa firankami. To pozostałość po czasach reżimowych junt wojskowych. W wielu miejscach wiszą flagi, na balkonach, oknach, elewacjach i wcale nie jest to jakiś dzień święta narodowego, ot zwyczajny powszedni dzień. I te flagi nie są pobazgrane napisami jak to na prowincji bywa. Widok od strony Rue de Flores w kierunku Rue Mouzinho da Silvera i Rua da Bainharia ;))


środa, 06 listopada 2013Ach, połazić by tak po Bielsku. Zdeptać bruk podeszwami.
Postać przy fontannie, przemknąć wolno ulicami.
Może kiedyś. W przyszłości, gdy słońce wyjdzie.
Może kiedyś za chwilę. Kiedyś ta chwila przyjdzie.

I przy okazji zrobi się wtedy jakies lepsze fotki, albo przynajmniej ciekawsze kadry. Boczne uliczki, chociaż wcale nie taka boczna przecież.wtorek, 17 września 2013Uliczek dawno nie było, pogrzebałem trochę w zasobach i jeszcze coś znalazłem. Zamość, gdzieś wokół rynku. Fajny minimalizm reklamowy, tak powinno być wszędzie a nie jest.

Kwestia wymiany linków:
Jeśli link do tego bloga znajduje się na Twoim blogu, a nie ma tutaj linka do Ciebie, poinformuj redakcję najlepiej w komentarzach. Redakcja naprawi to niedopatrzenie i odwdzięczy się linkiem.


sobota, 20 kwietnia 2013


Ulica przystrojona. Lubię jak miasta są przystrojone flagami państwowymi lub lokalnymi, u nas zdarza się tylko jak jest jakaś oficjalna okazja a i to jakiegoś szału nie ma. Niedługo święto flagi. Oby pojawiło się ich jak najwięcej i oby nie były pobazgrane.

wtorek, 26 marca 2013


Boczna uliczka. Uliczka zaparkowana. To akurat, wcale nie jest jakaś osobliwość, trudniej o takie bez samochodów, no cóż takie czasy.
piątek, 01 marca 2013

Nad dachami Sandomierza.
W górze dachy z kominami, w dole ludzie z zakupami.
Mgła horyzont pobieliła, przed wzrokiem zasłoniła.  

piątek, 01 lutego 2013Bardzo dawno nie było uliczek. To proszę bardzo Rua de Santa Maria. I wcale nie jest to jakaś boczna uliczka, tylko raczej główna, ludzie deptają tym szlakiem od średniowiecza a może i dłużej.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi