powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.

Ludzie wokół mnie.

czwartek, 05 marca 2015


Młoda dziewczyna potrzebuje trochę czasu by znaleźć mężczyznę na całe życie. To jej nie przeszkadza wychodzić w międzyczasie za mąż. Sidonie-Gabrielle Colette.

Czar orkiestr dętych.
Pozdrawiam blogerów. Cover.


środa, 14 stycznia 2015Sentencja: „Kiedy prowincjusze przybywają do Paryża często padają ofiarami zaćmienia wzrokowego spowodowanego światłami wielkiego miasta. Często mylą wielki świat z półświatkiem” Alexandre de Marenches.

Obrazek: Archiwalny, Ludzie wokół mnie, kiedyś, gdzieś w Paryżu. Cover.

czwartek, 11 grudnia 2014Ludzie wokół mnie. Wspomnienie upalnego lata. Chyba dobre na to, co teraz mamy. Cover. 

Jeśli tu trafiłeś internauto to bardzo mnie cieszy, jeszcze bardziej będzie mnie cieszyło, gdy pozostawisz komentarz. Możesz także zamieścić linka do tego bloga u siebie, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś. Nie zapomnij przy tym, poinformować redakcji aby mogła zrewanżować się linkiem tutaj ;).

piątek, 31 października 2014

          

Dom Pedro IV, primo voto: Pedro de Alcântara Francisco António João Carlos Xavier de Paula Miguel Rafael Joaquim José Gonzaga Pascoal Cipriano Serafim de Bragança e Bourbon.. Chciałbym widzieć jak się przedstawia pełnym nazwiskiem.

Poza nazwiskiem miał także 19 dzieci ale tylko 8 z jak to mówią, prawego łoża.
A kto bogatemu zabroni, w dodatku cesarzowi.
Pan Pedro de... jak wyżej, w kadr się nie zmieścił oczywiście, bo siedzi na koniu na górze, ale ten co siedzi na dole też sympatycznie wygląda. I być może, też to jest Pedro. 
Cover.

czwartek, 21 sierpnia 2014Szczęście jeszcze się nie pokazało. Pełna by się przydała. Ba, komu by się nie przydała?! Na razie można sobie pomarzyć. Pozdrowienia dla blogowych wędrowników. Cover.
poniedziałek, 21 lipca 2014


Ludzie wokół mnie. Najpierw jest upał, a potem rosną statystyki. A tu nie chodzi o to, że można utonąć, chodzi o to, że można się otruć, albo coś złapać. Bo woda jest brudna? Nie! Bo w ogóle się jej nie bada. Jest zakaz kąpieli, nie ma kąpieliska. Nie ma kąpieliska, nie trzeba badać. Nie trzeba badać, nie ma kosztów. Reszta na własną odpowiedzialność.  Cover.

środa, 25 czerwca 2014


Przerwa na relaks. Ludzie wokół mnie. Gdy czasami budzi się w nas dziecko. Cover.


wtorek, 06 maja 2014


Ludzie wokół mnie. Zapatrzona. Ładnie się zapatrzyła, tak stanowczo i zdecydowanie ;) Może w kogoś, może w przyszłość albo po prostu w dal.

Pozdrowienia dla wszystkich zapatrzonych.

Cover.


piątek, 28 marca 2014Tańce regionalne z przytupem. A spódnice wirowały wysoko…  .
Cover.

niedziela, 16 lutego 2014Przechodnie przemykają patrząc przelotnie. Potem pamiętają pobliże i przechodzących, pobieżnie i powierzchownie. Pozdrawiam przechodzące panie.
Pancover ;)
 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi