powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
niedziela, 20 kwietnia 2014Dyngus. Mokrego ;).…   Cover.


23:17, cover_w
Link Komentarze (2) »
niedziela, 13 kwietnia 2014Czas składania jajek. Dla niektórych czas malowania jajek. Jajek nie mam, na focie. Mam ptaka, na focie. A nawet kilka:

Ptak herbowy.
Ptak mądry ale martwy.
Ptak dumny, kolorowy.
Ptak kolorowy, malowany.   
Ptak gotowy do startu.
Ptasie osiedle.
Ptasia willa.
Ptak z Ameryki Południowej.
Ptak wycieczkujący pieszo.    
Ptak czarny.
Ptak mądry i żywy.
Czy anioł to ptak ?


Który Wam się podoba ?
Pozdrawiam wszystkich jeszcze tu zaglądających a szczególnie zostawiających ślad w komentarzach, za które bardzo dziękuję.  
Cover.


poniedziałek, 07 kwietnia 2014Po tańcach może by tak coś dobrego dla ochłody, dobre byłoby ciemne piwo z grubą pianą, np. Beamish. Na pewno gdzieś w Kenmare leją.
Cover.


piątek, 28 marca 2014Tańce regionalne z przytupem. A spódnice wirowały wysoko…  .
Cover.

czwartek, 20 marca 2014

           

Wybieramy zamek i zamykamy. A jakby co to klucz pod wycieraczką.  Cover.


czwartek, 13 marca 2014Patria. Oczko w głowie Jana Kiepury. Wybudowana w 1933, za około 3 mln. zł. Posiadała, instalacje elektryczną i radiową, windy, centralne ogrzewanie, centrale telefoniczną, meble z mahoniu, a hol i recepcje wyłożoną marmurem i alabastrem. Marmury i alabastry zachowały się. Brunetki, blondynki….

Cover.

piątek, 07 marca 2014Wspomnienie lata. Nad dachami miasta.


00:12, cover_w
Link Komentarze (4) »
piątek, 28 lutego 2014


Sztuka na blogu, miał być świątek na piątek ale nie będzie. Będzie anioł. Chyba on to. Taki trochę ściorany życiem. Się mu skrzydło jedno urwało, oj nie poleci. Ale znalazł sobie miejsce, stoi w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu. Tam tez gromada innych podobnych. Od Tośki lepszego wrażenia nie robi, ale ze względu na skrzydło niech ma swoje 5 minut.
p.s ktoś go kiedyś sporządził, pewnie jako cześć większej całości, ciekawe co sobie taki rzeźbiarz myślał, jak go wydłubywał z kawałka drzewa.

Cover.


sobota, 22 lutego 2014Uliczka kamienna. Gdzieś w małym miasteczku a może nawet wiosce. Sielsko anielsko, w sam raz na spacer poobiedni.
niedziela, 16 lutego 2014Przechodnie przemykają patrząc przelotnie. Potem pamiętają pobliże i przechodzących, pobieżnie i powierzchownie. Pozdrawiam przechodzące panie.
Pancover ;)
 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi