powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
piątek, 31 października 2014

          

Dom Pedro IV, primo voto: Pedro de Alcântara Francisco António João Carlos Xavier de Paula Miguel Rafael Joaquim José Gonzaga Pascoal Cipriano Serafim de Bragança e Bourbon.. Chciałbym widzieć jak się przedstawia pełnym nazwiskiem.

Poza nazwiskiem miał także 19 dzieci ale tylko 8 z jak to mówią, prawego łoża.
A kto bogatemu zabroni, w dodatku cesarzowi.
Pan Pedro de... jak wyżej, w kadr się nie zmieścił oczywiście, bo siedzi na koniu na górze, ale ten co siedzi na dole też sympatycznie wygląda. I być może, też to jest Pedro. 
Cover.

wtorek, 07 października 2014Ponad dachami i tarasami wieje sobie wiatr. Wiatr od morza, taka ożywcza bryza. Takie tam wspominki. Pozdrowienia.

Cover.


20:07, cover_w
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 29 września 2014Napijmy się. Póki jeszcze jest za co... 

Cover.


wtorek, 09 września 2014


Nie ma nic optymistycznego, ale jest gęś kubańska. Nie, że z Kuby od Fidela – a pro po, Fidel to jeszcze żyje? – ale z doliny, przez która płynie rzeka Kubań. Podobno smaczna, nie tłusta, łatwa w hodowli... podobno. Kilka ptaków już tu było, jak Wam się podoba ten?. 

Cover.


sobota, 30 sierpnia 2014Pierwszy dzwonek. Już tuż, tuż.
Komu bije dzwon? A komu bija dwa? Te południowe dzwonnice, takie otwarte, mają swój urok.

Cover.

czwartek, 21 sierpnia 2014Szczęście jeszcze się nie pokazało. Pełna by się przydała. Ba, komu by się nie przydała?! Na razie można sobie pomarzyć. Pozdrowienia dla blogowych wędrowników. Cover.
środa, 13 sierpnia 2014Na szczęście. Bo mi się gdzieś zapodziało. Cover.


wtorek, 05 sierpnia 2014Lanckorona. Kiedyś już była na blogu o TU. Był jeszcze malunek, który wszyscy znają: TAKI. A tym razem takie dwa budynki gospodarcze, jeden może robić za garaż. A drugi za pozostałość czasów dawnych, ale nie bardzo. Nuda letnia w kadrze, ale co tam i tak mało kto zagląda. Cover.
wtorek, 29 lipca 2014Kraków. Plac Szczepański. Fontanna. I od razu jakby upał lżejszy. Fontannowy pokaz światła i obrazu można znaleźć na tubie. Cover.
poniedziałek, 21 lipca 2014


Ludzie wokół mnie. Najpierw jest upał, a potem rosną statystyki. A tu nie chodzi o to, że można utonąć, chodzi o to, że można się otruć, albo coś złapać. Bo woda jest brudna? Nie! Bo w ogóle się jej nie bada. Jest zakaz kąpieli, nie ma kąpieliska. Nie ma kąpieliska, nie trzeba badać. Nie trzeba badać, nie ma kosztów. Reszta na własną odpowiedzialność.  Cover.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi