powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
piątek, 25 października 2013Niedługo 1 listopada. Święto tych, których już nie ma. To będzie także Twoje święto. Wcześniej czy później. No to napijmy się… za duszki ;)

Okoliczności spoczynku są różne.
Kaplice czaszek i dwa zdania okolicznościowe.
Sztuka w sam raz na listopad.

Coś się komuś nasunęło, jakieś przemyślenia, refleksje, wrażenia? Dział komentarzy do Waszej dyspozycji, chętnie przeczytam.  

niedziela, 20 października 2013Stary człowiek i morze, a może by tak na ryby??


środa, 02 października 2013

Nieopodal fontanny w Krynicy Zdrój, trochę z boku – może by nie prowokować za bardzo – stała sobie kiedyś, a może i dzisiaj stoi i wdzięczyła się do przechodniów.
Sztuka na blogu, dziś sztuka dłubana w drewnie. Całkiem niedawno ze stron tego bloga uśmiechała się do Was Tośka, dziś ta oto… no właśnie… nieznana mi postać. Autora też nie znam, niestety, może wiecie kto tak ładnie kształty z kłody wydobył.
No i czy stoi jeszcze czy oddaliła się w nieznane. A może nie dała rady i kornika zębem naruszona rozpadła się w drzazgi?
Tak przy okazji, dla porównania: 6 x Kinga, nie drewniana ale za to ogromna.  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi