powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
sobota, 30 października 2010Sztuka nagrobna. Istnieje jeszcze coś takiego czy sprowadza się już tylko do plastikowo szklanego świecidła? Ta sztuka nagrobna trafiła akurat do muzeum. Podobne można jeszcze tu i ówdzie spotkać, ale wydaje się, że dominuje prostokątna płyta z wydzierganymi literami, która już na starcie nie ma szans na żadne muzeum. Nawet, jeśli przykrywa rycerza. Ilu pokoleniom będzie się chciało pamiętać miliony nazwisk bez artystycznych doznań?

wtorek, 26 października 2010Beton, szkło, stal. Nic specjalnego z zewnątrz, za to w środku same atrakcje. Tak się prezentuje - we fragmencie - największe oceanarium w Europie. Co tam w środku można zobaczyć, kto nie był, może sobie wyszukać w necie.

czwartek, 21 października 2010Jak jesień to depresja. Deprecha? Jaka tam deprecha!!. Wystarczy się otoczyć taką oto grupą kolorowych i od razu jest lepiej.
Inny sposób na szarość jest tutaj.
A jak komuś nie pasuje żaden z tych sposobów to niech usiądzie, słucha tykania zegara i czeka na wiosnę. Powodzenia.
sobota, 16 października 2010Trochę cementu, więcej drewna i tak się tworzą boczne uliczki. Kilka lanckorońskich domów w pochmurne popołudnie. Zawsze to lepiej zobaczyć samemu. Podobnie było tutaj.

środa, 06 października 2010Jedni podróżują, bo lubią, inni bo muszą, jeszcze inni bo chcą. Różnie się układa ludziom na tym świecie.
Schody zamojskiego ratusza nie jedno widziały.
Pozdrowienia dla wszystkich wędrowników.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi