powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
poniedziałek, 23 września 2013Zamość to nie tylko kamieniczki w rynku, to także te uliczke dalej. Oto Polska właśnie, bogatą historię stanu kamienicy można znaleźć w necie. Zjęcie jest archiwalne więc może do dzisiaj coś się zmieniło, tego nie wiem. Oby na lepsze, bo taki stan to żadna chluba.


wtorek, 17 września 2013Uliczek dawno nie było, pogrzebałem trochę w zasobach i jeszcze coś znalazłem. Zamość, gdzieś wokół rynku. Fajny minimalizm reklamowy, tak powinno być wszędzie a nie jest.

Kwestia wymiany linków:
Jeśli link do tego bloga znajduje się na Twoim blogu, a nie ma tutaj linka do Ciebie, poinformuj redakcję najlepiej w komentarzach. Redakcja naprawi to niedopatrzenie i odwdzięczy się linkiem.


środa, 11 września 2013Regionalia. Trochę cepelia, trochę sztuka ludowa. Trochę pamiątka, trochę stojadło do zbierania kurzu. Kupujecie?.
A może zbieracie takie regionalne rzeczy?. Poniżej na blogu stoi Tośka, też z drzewa zrobiona z dodatkami. Tośka to na pewno sztuka i raczej się podoba, a te strugane postci; świątki, ptaki, anioły, grajki…

p.s dla porównania regionalia zagraniczne


środa, 04 września 2013Spotkanie. Najważniejsze to umawiać się w charakterystycznych miejscach, szczególnie jak wokół tłumnie, łatwiej się wtedy znaleźć.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi