powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
czwartek, 24 września 2009


Dom szeryfa powinien być jak twierdza. No... w każdym razie powinien się wyróżniać. Ten szeryf się wyróżnił na pewno. Architektura prosto ze Szkocji, nawet pasuje do otoczenia. Inny dom z okolicy a tu ludzie szeryfa oraz sam szeryf.

sobota, 19 września 2009
           

Dopóki dzban wodę nosi, dopóki go nie wsadzą... to musi być długi wyrok. Macie jakieś dzbany na swoich blogach, proszę się chwalić.

piątek, 04 września 2009Piractwo ma różne oblicza. Tutaj piractwo klasyczne powiedziałbym, ale znamy także powszechne piractwo drogowe i jeszcze bardziej powszechne netowe. Ogólnie biorąc rzecz zła, ale czasami przynosi rozrywkę no i co by nie powiedzieć piracki statek zawsze prezentuje się malowniczo, nawet jeśli jest tylko dziecięcą zabawką.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi