powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
sobota, 29 września 2007

Domy z cegły mają urok. Szkoda, że coś co sie nazywa Domek Ekonomisty -to ta biała plama psuje odbiór, za to okiennice - duży plus. Toruń.
poniedziałek, 24 września 2007
piątek, 21 września 2007

"Dziś na ścianie wydrapałem łyżką twoje inicjały i kotwicę już łykałem, bo wspomnienia spać nie dały. Obudziłem się wymięty, cały mokry i zmęczony, dzielą nas krat grube pręty, czuję miękkość warg spragnionych." Wały Jagiellońskie.

poniedziałek, 17 września 2007
poniedziałek, 10 września 2007

... a niektórym dodaje uroku. A tak na marginesie to blog ma urodziny, właśnie mija rok. Wszystkim odwiedzającym i komentującym w szczególności stałym bywalcom dziękuje i zapraszam.
piątek, 07 września 2007
niedziela, 02 września 2007

"Dzięki Spale są medale" R. Korzeniowski. Dzisiaj zachwyciła sztafeta 4x400 . Jednym medale innym kontuzje ale to już inna inszość. Związek obrazka z tematem luźny.
20:07, cover_wielki
Link Komentarze (8) »
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi