powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
czwartek, 29 sierpnia 2013Wszystkich wchodzacych do tej kamienicy witają takie oto muzykalne żaby. A elewacja też zawiera ciekawe smaczki. Kamienica jest zabytkowa, przez co opisana i obfotogafowana w necie, może się podobać albo nie. Mnie by interesowało jak się w niej mieszka :) Bielsko-Biała, żaby od strony Targowej 2.


sobota, 24 sierpnia 2013Lubelski lukier. Lukier zawsze powinien być na zewnątrz, ale w środku też smakowicie, już o tym wspominałem tutaj .
Ten sam lukier, smacznego życze.  


poniedziałek, 19 sierpnia 2013

          

Sztuka na blogu. Oto Tośka. Czasami jak zwiedzam, coś mi się spodoba i ponieważ nie mogę sobie tego zabrać, uwieczniam w takiej postaci. Rzeźba Mieczysława Hańderka z 2000r., Tośka jest urocza a zdjęcie słabiutkie, dlatego nie bardzo widać jej fajowe buty, kto chce przyjrzeć się urokowi Tośki, musi zajrzeć do Bielska i to raczej osobiście bo Muzeum w Bielsku-Białej Tośką specjalnie się nie chwali, a internet też urokowi rzeźby się oparł i zdjęć jak na lekarstwo. Fakt ignorowania Tośki zarówno przez Muzeum jak i zasoby internetowe zapisuje w poczet rozczarowań, ba! Muzeum dostaje za to duży minus bo cóż mi po wirtualnym spacerze, jak wisienki na torcie nie ma.


piątek, 09 sierpnia 2013Na upał obrazek z wodą pluskającą wesoło. A w tle pijalnia wody jakby się komuś chciało pic. Dla zaawansowanych polecam wodę Zuber, pijemy nierozcieńczoną prosto z butelki, najpierw wali bagnem a potem czujemy się luźno ;)Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi