powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
wtorek, 30 lipca 2013Cover prezentuje: strzały z biodra. Nos mnie swędzi będzie grzało/ Nos mnie swędzi będzie lało* A ludzie wokół mnie przemykają. Pozdrawiam wszystkich ustrzelonych, zdarzyło się Wam to kiedyś?

*
niepotrzebne skreślić.   czwartek, 25 lipca 2013Wakacje. Kiedyś w wakacje poczta miała wzięcie. A teraz szczerze, wysyłacie jeszcze pocztówki z wakacji? A może rozsyłacie zdjęcia które udało się Wam zrobić? Te wszystkie piękne widoki i zabytki czy inny art?  A do tego pozdrowienia: Leje okropnie, komary tną, jedzenie pod psem, drożyzna straszna. Z uroczego Pierdziszowa pozdrawia…
Bardzo proszę o szczerą odpowiedź w komantarzach i przypominam: kapelusz przed pocztą zdejm.. ;)

Kwestia wymiany linków:
Jeśli link do tego bloga znajduje się na Twoim blogu, a nie ma tutaj linka do Ciebie, poinformuj redakcję najlepiej w komentarzach. Redakcja naprawi to niedopatrzenie i odwdzięczy się linkiem.


czwartek, 18 lipca 2013A teraz badziewizm po polsku. Może i to jest reklama, z tym że bardziej bezguścia delikatnie mówiąc. A wszystko w mieście papieskim, dla kontrasu naprzeciwko stoi wypicowany kościół i dom. Do akcentów badziewnych można też zaliczyć sprzedawane wkoło ciastko zwane kremówką. Pozytyw ciastka jest taki, że trudno wiecej wycisnąć z margaryny... 
środa, 10 lipca 2013


Dla ochłody, troche wody. Mała architektura miejska w formie fontanny. Bardzo pożądana rzecz w każdym betonowym mieście. Ta zachwyca prostotą formy i pełnią treści. Z tą małą architektura to bywa różnie, pojawia się w miastach w tej czy innej formie, sporo jest realziacji bardzo udanych, ale jeszcze więcej pretensjonalnych albo ocierających się o kicz i badziewizm. Najgorsze jednak, są fontanny, które nie działają.  
środa, 03 lipca 2013Niech się mury pną do góry. Czasami trzeba się wspiąć po tych murach, a potem popatrzeć sobie jak to ładnie w dole. Na murach flaga Jana I Dobrego (1357-1433) zwanego Wielkim a wcześniej Janem d’Aviz. Poza tym, ciepło.   


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi