powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
piątek, 30 lipca 2010Kamienica praska. Większość kamienic praskich cieszy oko swoja urodą, bo to po prostu ładne miasto jest. Lubię taką architekturę.

sobota, 24 lipca 2010

                              

Były już dziewczyny z aparatem, tym razem fotograf.
Fotografowanie to fajne zajęcie, dla jednych hobby dla innych pasja a dla niektórych praca. Ciekawe jak wyszły foty, co powstało po mrugnięciu migawki? Pozdrowienia dla pstrykających ;)
Chyba się powtarzam.

poniedziałek, 19 lipca 2010

                      

Obrazki z miasta. Boczna uliczka ze schodami, właściwie czy to jest uliczka czy tylko schody? Miasta położone na wzgórzach mają takie urozmaicenia, pól biedy jak ktoś musi taskać się w dół, cała bieda jak w górę. Z lewej budynek, wygląda jak mieszkalny... no, to niezły widok mają, coś jak w więzieniu, nic tylko mur... Lubię te boczne uliczki.

niedziela, 11 lipca 2010Bożnica, miejsce zebrań religijnych. Ta należy do czynnych i najstarszych, z zewnątrz nic specjalnego, wewnątrz nie byłem. Kto się wybiera do Pragi może sobie poczytać o tym zabytku i zajrzeć także tutaj.

poniedziałek, 05 lipca 2010Podobno jest czas wakacji. To chyba należy spakować walizki... i w drogę. Jeśli nie realnie to wirtualnie albo choćby palcem po mapie. Zwykle jedzie się nad morze albo gdzieś w góry niekoniecznie bardzo wysokie, można także do miasta albo na jakieś odludzie do lasu.

Jedni wolą pobujać się na fali a inni chcą szybko przefrunąć do kurortu, można także pociągiem albo na motorze... różnie można podróżować. Oby udanie, ciekawie z pogodą i z przygodą.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi