powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
sobota, 25 czerwca 2011


Sztampa. Taki obrazek mają wszyscy, którzy tam byli. Z tym, że wielu nie wie gdzie było i czy to Nidzica czy Niedzica. Na zamku można obejrzeć takie ciekawe okno. Kawałek zamkowej legendy. W pobliżu zamku jest małe muzeum a tam warte pooglądania zegary spiskie. Niedaleko, tuż za granicą warto zajrzeć do klasztoru, w którym można zobaczyć anioła.
Wszystko po to żeby sobie zapamiętać, że ten zamek, który widać z ruin Czorsztyna to Niedzica.

W poprzednich latach na blogu:

czerwiec 2007

czerwiec 2010


poniedziałek, 20 czerwca 2011


Kram różności, pomysł na letni biznes. Kupić - nie kupić, pohandlować można, zawsze to jakaś atrakcja turystyczna. Byle tylko cały stragan nie był zawalony chińskim badziewiem. W cenie jest miejscowa ręczna robota i to polecam.

W poprzednich latach na blogu:

czerwiec 2007

czerwiec 2010


środa, 15 czerwca 2011
                         


                        

Czasami patrzy się w dół a dobrze jest spojrzeć w górę. Kiedyś ta kula stanie się dla niego za ciężka, albo się rozmyśli i porzuci z hukiem całe to aptekarstwo. Ciekawe urozmaicenie architektoniczne.  

Blogowe archiwum:

czerwiec 2007

czerwiec 2010


piątek, 10 czerwca 2011Inne miasto, inne dachy. Takie widoki też lubię.

Blogowe wspominki:

czerwiec 2007

czerwiec 2010


poniedziałek, 06 czerwca 2011Nad dachami wielkiego miasta. Lubię takie widoki.

W czerwcu na blogu działo się tak:

czerwiec 2007

czerwiec 2010

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi