powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
środa, 30 czerwca 2010Niby zamek, ale jak spojrzeć z bliska to uniwersytet. Taka zamkowa uczelnia to musi być trudna do zdobycia, chętnych jednak nie brakuje, najpierw szturmują mury, a jak już są w środku to zgłębiają zakamarki wiedzy niczym tajemne przejścia. Niektórzy zza tych murów urządzają wypady np. na dyskoteki a inni bronią się latami, ot życie zamku.

czwartek, 24 czerwca 2010Czy mundur dodaje uroku tylko mężczyznom czy kobietom też? Za mundurem chłopaki sznurem? Bo, że panny to wiadomo ;)

środa, 16 czerwca 2010Tym razem dwie boczne uliczki, które wcale nie są bocznymi, ale za to mają taki fajny niebieski domek po środku. Prawda, że uroczy? Ogólnie okolica jest kolorowa i o to chodzi, ”szary” wyszedł już z mody.
Podobny układ już był, chociaż dom nie taki kolorowy.

piątek, 11 czerwca 2010Ale upał! Wprawdzie był już taki i gościł tutaj. W taki upał najlepiej chłodzić się w wodzie. Takie fontanny jak powyżej świetnie się do tego nadają. Inne mniej.

Fontany tworzą fajny klimat w mieście, na tym blogu szczęścia jakoś nie miały. Była jedna, praska o ile ten pomnik można wziąć za fontannę. Dwóch sikających do basenu mającego kształt Czech. Artysta David Cerny, uczcił w ten sposób wejście Czech do Unii.

23:35, cover_w
Link Komentarze (4) »
niedziela, 06 czerwca 2010Średniowieczna architektura zachwyca, zamki, obronne mury, warowne klasztory, wąskie uliczki, zaułki i tajemne przejścia. I jak oni to wszystko budowali, tak bez komputerowych obliczeń, planów, współrzędnych GPS ?

środa, 02 czerwca 2010Kawałek odnowionej Szczawnicy. Ładnie to wygląda, może przyciągnie turystów i o to chodzi. Wszyscy turyści lubią przecież urokliwe małe miasteczka, które nie wyglądają jak zapomniana, zapyziała dziura na końcu świata.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi