powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
piątek, 31 maja 2013Tak się jakoś porobiło, że na bloxie największe wzięcie mają blogi przyrodnicze. To wpisując się w klimat, w ramach obrazków z miasta, obrazek przyrodniczy. Magelanka zmienna, samiec. Przechodził obok mnie, przechodziła też samiczka ale nie chciała pozować.
21:25, cover_w
Link Komentarze (8) »
sobota, 25 maja 2013Dawno nie było kamienno - ceglanych, zabytkowych murów na blogu. Lublin. Zamek. Z przodu lukrowany cukierek, od dziedzińca całkiem uroczo. W Lublinie polecam zamkową kaplicę, tu widoczną za wieżą. W środku malowidła z 1418r. Kto był? Kto widział? Jakie wrażenia? 
piątek, 17 maja 2013Sztuka na blogu. Tym razem wybiórczo kadr z krakowskich sukiennic, gdzie można pogapić się na dzieła sztuki polskiej. A 18 maja noc muzeów i tłumy rzuca się na tą ..no.. kulturę…i zadeptają sens kulturalnie, legalnie, w promocji, za darmo. Jak na wyprzedaży w sklepie nie dla idiotów czy pospolitym markecie. Płytko, powierzchownie, ale za to z trendem i modnie. Zaliczone – odhaczone.

Trzeba się w trend wpisać. Dlaczego? Bo kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie, jak powiedział jeden mądry a sztuka czyści duszę z codziennej warstwy kurzu.
Jedni czyszczą duszę stale, inni co jakiś czas a większość właśnie tego dnia, raz w roku, ale i to dobre.

Pozytywnych wrażeń z nocnych eskapad.


sobota, 11 maja 2013Sobotnia potańcówa. Panie proszą panów. I raz do koła…

Jeśli link do tego bloga znajduje się na Twoim blogu, a nie ma tutaj linka do Ciebie, poinformuj redakcję najlepiej w komentarzach. Redakcja naprawi to niedopatrzenie i odwdzięczy się linkiem.
wtorek, 07 maja 2013Paris chic, na Rue St-Denis. Kto był, kto widział, kto poznał? Można też zajrzeć w Rue Blondel ;) Jak to w wielkim mieście, można zwiedzać zabytki, można szukać przygód. A dziewczyny to były sobie na zakupach… pozdrawiam.
środa, 01 maja 2013
            

Jutro dzień flagi. Czy Ty wywiesiłeś już swoją? A może znacie miejsca gdzie flagi łopoczą na wietrze przez cały rok?


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi