powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
poniedziałek, 24 maja 2010Pamiątka z muzeum. Z muzeami to jest różnie, w niektórych można fotografować, w innych za opłatą a jeszcze w innych wcale. Tych ostatnich nie rozumiem.
Podobnie jest w internecie, są muzea, które udostępniają wszystkie zbiory lub prawie wszystkie, są takie, które nie chcą pokazać żadnego eksponatu. Tego chronienia zbiorów przed ludźmi też nie rozumiem. Chociaż rozumiem, że ludzie są różni, jedni fotografują, inni musza dotknąć a są i tacy, co lubią sobie coś zabrać na pamiątkę. Tych ostatnich także nie rozumiem. Sporo rzeczy dzisiaj nie rozumiem.
Rozumiem tych, co fotografują, przynajmniej utrwalą sobie, co podziwiali, tak mi się wydaje.  

środa, 19 maja 2010Powodzie nie zaczynają się tam gdzie rzeki wylały z koryta, powodzie zaczynają się w takich niepozornych strumykach. No a jak już strumyk urośnie to staje się rzeką a każda rzeka czasami ze swego koryta ucieka, moczy i zalewa, aż się odechciewa.
Wszystkim dotkniętym wilgocią w nadmiarze słońca życzę.

12:40, cover_w
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 maja 2010Krościenkowe trojaczki w deszczowo smutny dzień. Kto był w Pieninach ten na pewno zajrzał do Krościenka, małego miasteczka, do którego można spłynąć Dunajcem. A całkiem niedaleko można pozwiedzać zabytki.

sobota, 08 maja 2010Okno, tym razem z szybami. Okno należy do zamku, wychodzi na jego dziedziniec, ot taka ciekawostka architektoniczna. Chyba nie często w zamkach zdarzają się takie narożne okna. Zamek i coś o nim w linku.

poniedziałek, 03 maja 2010Bloki zamojskie. Kolorowo i bardzo dobrze. Wszystkie bloki ustawowo powinny być malowane w jasne kolorowe wzorki.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi