powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
czwartek, 25 kwietnia 2013Małe miasteczko. Mała architektura. Ozdobnik na środku skrzyżowania i bardzo dobrze, oryginalnie. Mnie się podoba.
sobota, 20 kwietnia 2013


Ulica przystrojona. Lubię jak miasta są przystrojone flagami państwowymi lub lokalnymi, u nas zdarza się tylko jak jest jakaś oficjalna okazja a i to jakiegoś szału nie ma. Niedługo święto flagi. Oby pojawiło się ich jak najwięcej i oby nie były pobazgrane.

wtorek, 16 kwietnia 2013


Tym razem sztuka ludowa, a może nawet ludyczna, wykreowała takie oto święte Kingi. W tej szóstce według mnie prym wodzi druga od lewej. Od pierwszej wieje chłodem kościelnego wnętrza, a pozostałe są odzwierciedleniem większego lub mniejszego talentu pasjonata. Druga. Druga jest urokliwa, ten wyraz twarzy, to zdziwienie w oczach i te kolory! Poezja. Tylko czemu ona się tak dziwi? To efekt tego jak Sącz zobaczyła czy kopalnie soli?
Autora nie znam, Kinga stoi w muzeum w Starym Sączu. Polecam.

wtorek, 09 kwietnia 2013Każdy ma takie miejsca, w których był i do których chętnie by wrócił, a czasami są to całe miasta. I to jest właśnie takie miasto. Porto. A Państwo gdzie by chętnie wrócili?
czwartek, 04 kwietnia 2013


Przewaga dni ciepłych nad zimnymi jest taka, że można nosić się na kuso, cokolwiek to znaczy. Pozdrawiam wszystkich opatulonych i tych co mogą już na kuso. Podobno wiosna już tuż, tuż i zaraz buchnie upałem.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi