powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
sobota, 27 marca 2010

                           

Na posterunku trzeba być zawsze bo jak to mówią nigdy nic nie wiadomo. Podobno za mundurem panny sznurem ?! Ale Panny, czy za takim też ?
Napiszcie coś na ten temat. Nie–panny też mogą napisać.

Inna sprawa to kwestia pracy, niby robota prosta, trzeba się tylko nie dać sprowokować. Podobne klimaty już były, w wydaniu krajowym, w wydaniu zagranicznym oraz w klimacie podrabianym. I nie ostatni raz mundurowi tu goszczą.

sobota, 20 marca 2010Most. Budujemy mosty dla pana starosty. 
Most. Najtrudniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
Most. Na prawo most, na lewo most, a dołem Wisła płynie.
Most. Most, który łączy.
Most. Niektórzy dopiero wtedy walą prosto z mostu, gdy już są za rzeką
Most. O jeden most za daleko. 
Most. Jeśli się już skoczyło z mostu, wszystko się uspokaja. Dopóki nie uderzy się w wodę.

czwartek, 11 marca 2010

                           

Drzwi. Takie co to się otwierają i zamykają. Wejściowo-wyjściowe z systemem wte i wewte. Z klamką z prawej albo lewej :) zależy z której strony się stoi..

Mogą być nudne urzędowe albo takie, prywatne, ozdobne, z zacięciem artystycznym. Drzwi, wejścia, bramy, furtki ...to jest całkiem fajny temat foto.
Były już drzwi "urzędowe"  (na tabliczce President’s Office) i "kultowe" (do miejsca kultu) a także kilka różnych bram, furt, wrot, wejść i wyjść zależy z której strony patrzeć, przy okazji budynków, domów i chałup.

Drzwi. To może być całkiem ciekawa i odrębna kategoria.... hmmm...

 

sobota, 06 marca 2010Boczna uliczka z widokiem na góry. Nic specjalnego ale fajnie mieć taki widok z okna.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi