powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
wtorek, 29 grudnia 2009Ależ ten czas leci. Na blogu było kilka zegarów miejskich, przegląd był w lipcu. Dzisiaj zbiorowa fota zegarów spiskich, muzealnych. Czasu juz nie odmierzają, przynajmniej nie wszystkie ale wisząc tak w grupie prezentują się uroczo.

sobota, 19 grudnia 2009Miejski obrazek z domem z balkonem. A może odwrotnie balkon z domem ? Mam wrażenie ze ktoś przykleił ten balkon nie do tego domu co trzeba.

środa, 09 grudnia 2009Obrazki z miasta. Choinki z choinkowej dolinki. No dobrze, nie będę się upierał, obrazek spoza miasta. Zima też nie z tego sezonu, ale niedługo taka może zawitać. Co do choinek nie wycinajcie ich w dziki sposób pod okolicznościowe świecidełka, bo las polega na tym, że choinki tam , jak na załączonym obrazku.

22:42, cover_w
Link Komentarze (2) »
piątek, 04 grudnia 2009Jak co roku na początku grudnia, szczególną aktywność przejawiają kokakolowi oszuści.
Grubasy z czerwonymi nosami i w czerwonych kubrakach nie mają nic a nic z wdzięku Czerwonego Kapturka, do tego poruszają się saniami męcząc renifery, które co przystaną to nasr... a sprzątać to nie ma komu.
Zamykajcie wszelkie okna, bo wory mają duże, niekiedy coś tam wyjmą z wora, wciskają szczególnie dzieciom zbędne rzeczy, ale częściej do wora pakują i chodu... A jak juz widzicie takiego, to doniczką go, czy co tam pod ręką macie, można i z procy oszusta.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi