powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
poniedziałek, 25 listopada 2013Sztuka na blogu. Dziś maleństwo , ledwie 7x5cm, ot taki wisiorek. Szkło opalizujące, patynowane srebro i trochę talentu. Wszystko zmajstrował jubiler artysta, który w swej karierze zajmował się także produkcją flakonów do perfum dla firmy „Coty”, był francuzem i nazywał się René Lalique. Dziś istnieje firma jego nazwiska, która produkuje różności ze szkła za astronomiczne ceny, kupić- nie kupić, ale popatrzeć można. Acha, ten drobiazg nie jest do kupienia bo ma już swoje miejsce w muzeum Gulbenkiana.  


poniedziałek, 18 listopada 2013Klasyka lata. Butelka mineralnej, zapach róż, ławeczka i coś do czytania. Ot taki ciepły przyjemny dzień. A może by się tak przysiąść… 
poniedziałek, 11 listopada 2013Prawda, że piękny?! Gatunek pochodzi z Australii ale osiadł już na dobre w Europie, także w Polsce. Bardzo ładnie się prezentuje na żywo.


środa, 06 listopada 2013Ach, połazić by tak po Bielsku. Zdeptać bruk podeszwami.
Postać przy fontannie, przemknąć wolno ulicami.
Może kiedyś. W przyszłości, gdy słońce wyjdzie.
Może kiedyś za chwilę. Kiedyś ta chwila przyjdzie.

I przy okazji zrobi się wtedy jakies lepsze fotki, albo przynajmniej ciekawsze kadry. Boczne uliczki, chociaż wcale nie taka boczna przecież.Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi