powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
poniedziałek, 29 listopada 2010Umówiłem się z nią za pięć po. No i nie przyszła.
Zegar z całkiem luźnym podejściem do problemu czasu, a może to sprawka bardzo kreatywnego zegarmistrza. środa, 24 listopada 2010Kolorowy zakątek z pręgierzem, bo ten słup to chyba pręgierz jest. No chyba, że się mylę i to tylko średniowieczny słup ogłoszeniowy.
Nawiasem mówiąc te pręgierze to była jedna z fajniejszych instytucji porządku publicznego, szkoda, że już nie działają.czwartek, 18 listopada 2010Bo najważniejsze są rynny i okiennice. Rynny żeby pasowały kolorystycznie do budynków a okiennice żeby były solidne.
A w ogóle, to kawałek miasta bez reklam, bez samochodów i prawie że bez ludzi, chociaż to ostatnie nie jest aż tak konieczne.czwartek, 11 listopada 2010Kolorowy Człowiek Orkiestra, grał kolorową muzykę. Pozdrowienia dla wszystkich grajków ulicznych.

piątek, 05 listopada 2010Stare mury oblane morska wodą. Świetne miejsce do obserwowania przypływów i odpływów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi