powstaja obrazki, zatrzymane w kadrze chwile. Głównie obrazki z miasta i ludzie wokół mnie. Nie zatrzymuj sie na ostatnim, sięgaj głębiej. Daj wyraz obecności.
niedziela, 24 lutego 2013
                   

Sztuka na blogu. Zbylut Grzywacz, Opuszczona XI według Caravaggia 1980. Może i opuszczona ale dlaczego wg Caravaggia? Równie dobrze mogłaby to być Panna Madonna naszych czasów albo Zośka spod siódemki. Jak Wam się podoba?
Mnie się spodobała, to też sobie uwieczniłem. A teraz niech sobie ozdobi bloga a nie tylko ścianę krakowskiego muzeum narodowego.

poniedziałek, 18 lutego 2013


Luis Costa z Policia de Seguranca Publica. Ostry glina, ma gwizdek i nie zawaha się go użyć!! Mnie jak obgwizdał to do dzisiaj pamiętam. Moja wina. Poza tym facet ratuje ludzi o czym donosi lokalna prasa. Pozdrowienia dla PSP Transito. Saudações a Luis Costa.
środa, 13 lutego 2013
         

Zima to dobry okres na budowanie ptasich budek, na wiosnę będą jak znalazł, a wiosna tuz, tuż. Ptasie osiedle, raczej ozdobne niż mieszkalne. A budek i karmników w necie od groma i trochę. A ta wisi sobie w jednym skansenie regionalnym
czwartek, 07 lutego 2013


Całkiem zgrabne bielskie kamienice, w słońcu pewnie wyglądają lepiej ale słońca nie było niestety.
piątek, 01 lutego 2013Bardzo dawno nie było uliczek. To proszę bardzo Rua de Santa Maria. I wcale nie jest to jakaś boczna uliczka, tylko raczej główna, ludzie deptają tym szlakiem od średniowiecza a może i dłużej.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione. Najlepsze Blogi